MISSHA Speedy Solution Blemish Clear Patch vistrikevastased padjad (24 tk.)

5.0 / 1
Mudel: MS5927
4.99 €
Välja müüdud

Teavita mind, kui toode on uuesti müügil

Hüdrokolloidne plaaster aitab suuresti vähendada armide teket, kaitseb kahjustunud nahapiirkonda, mille on tekitanud mustus ja bakterid. On väga efektiivne vahend võitlemaks akne ja teiste põletikega. Ennetab kuivusetunnet ärritatud piirkonnas ja hoiab optimaalset niiskuse tasakaalu.
  • Kaitseb nahka kahjustuste eest ja ennetab armide teket. Hoides niiskuse optimaalset tasakaalu ei luba plaaster tekkida koorikutel, tänu millele võivad hiljem tekkida armid.
  • Kinnitub suurepäraselt nahale. Spetsiaalne kleepuv koostis lubab plaastril kinnituda nahale ja püsida seal mitmeid tunde.
  • Erinevad suurused. Erinevad suurused katavad imeliselt kõik põletike piirkonnad vaatamata probleemse nahapiirkonna ulatusele.
Mis on hüpokolloidne plaaster?
  • Spetsiaalne tehnoloogia kaitseb nahka vee, mustuse ja bakterite imbumise eest, võimaldades parima keskkonna haavade ja põletike paranemiseks.
  • Niisutus ennetab koorikute tekke, mis tekitaksid edaspidi arme.
Kasutamine:
1. Puhastage traumeeritud põletikuline piirkond ja laske sel täielikult kuivada.
2. Ilma igasusguste salvide ja kreemide kasutamist asetage plaaster nii, et ta natuke ületaks kahjustatud piirkonna piiri.
3. Patja tuleb vahetada, kui haavast tuleb eritist.
4. Ärge vahetage patja liiga tihti, et plaastrisse saaksid imbuda haava eritised. 
 
Koostis. Polyurethane Film, Cellulose Gum, Styrene Isoprene Styrene Block Copolymer, Polyisobutylene, Petroleum Resin, Liquid Paraffin, Tetrakismethane.
Tagasi üles